زراعت گلاره کلهر

این شرکت با توجه به حجم فعالیت‌های این واحد در سطح کشور و نیاز به انسجام و برنامه‌ریزی مطلوب، با ماموریت تولید، تحقیقات و گسترش فعالیت‌های حوزه کشاورزی مجموعه مدلل تاسیس شد. در گام نخست در 5 استان کرمانشاه، خوزستان، ایلام، کردستان و مازندران با محوریت کرمانشاه، آغاز به فعالیت نموده است. اخذ مجوزهای لازم جهت پروژه‌های مرتبط نظیر تولید بذر، ایجاد واحد مکانیزاسیون، واردات ژرم پلاسم، تحقیقات کاربردی در کنار جذب کارشناس مورد نیاز اجرای پروژه‌ها، از نخستین اقدامات این واحد جدید است. 

1400

تاسیس

40

پرسنل

6

محصول

1

برند ها

مجوزها

خدمات

آموزش
در راستای افزایش کمیت و کیفیت محصولات و همچنین توانمندسازی بدنه کارشناسی آموزش هدفمند و پیوسته برای زارعین و کارشناسان همواره در جریان است. برگزاری دوره‌های آموزشی، نشریات تخصصی و حضور در عملیات اجرایی از جمله مواردی است که در این حوزه مد نظر است.
2
انبارش (نگهداری)
برای نگهداری مناسب بذر و سایر نهاده‌ها و جلوگیری از بروز آسیب فیزیکی و کاهش کیفیت نهاده‌ها، انبار نقش بارزی ایفا می‌کند.
 
 
 
1
کاشت بذر
مجموعه عملیات روی محصول بذری از مرحله برداشت تا ارسال برای زارعین که دربرگیرنده عملیات متنوعی از جمله خشک کن، سورت، تیمار سازی، مقاوم سازی بذور، بسته بندی و چسباندن لیبل است.
 
 
4
کشت قراردادی
نوعی از زراعت که در قالب یک قرارداد بین تولید کننده و مصرف کننده و با هدف ارائه خدمات مطلوب در راستای تولید بهینه محصولات برنامه‌ریزی می‌گردد.
 
 
Gelareh
کلینیک گیاه پزشکی
تشخیص و نحوه مبارزه یا معالجه بیماری و آفات گیاهی توسط کارشناسان حوزه گیاه‌پزشکی و ارائه نسخه و نحوه مصرف سموم و استفاده از سایر روش‌های تلفیقی و زراعی برای مبارزه با عوامل بیماریزا و آفات در این حوزه می‌باشد
gelareh22
مکانیزه
استفاده از ادوات و ماشین آلات تخصصی کشاورزی در راستای حداکثر تولید و استفاده از منابع در اختیار به شیوه مطلوب و با کمترین آسیب به طبیعت در قالب مکانیزاسیون، طبقه بندی می شود.
 

محصولات

2
روغن آفتابگردان
soybean-1
بذر سویا
3
دانه آفتابگردان
دانه سویا دانه سویا
دانه کلزا
4
دانه گلرنگ

ارتباط با شرکت

۰۲۱-۸۳۳۴۷۶۰۳

۰۲۱-۸۳۳۴۷۴۰۰

تهران، خیابان احمد قصیر، کوچه چهارم، پلاک ۲۹